3. mesto v slovenskem pokalu v motokrosu
Sponzorji:
Nizke gradnje Bence,Vrtnarstvo - gradbeništvo Sabina Tovornik, Sava avto Sevnica, 7-trade, Lavaco d.o.o., Bartog Trebnje, Ključavničarstvo Mitja Vavtar Sevnica

Dosedanja motokros kariera:
Potem, ko je že nekaj let vozil cestne motorje, se je v letu 1998 odločil, da poskusi še z motokros motorji. Sprva iz radovednosti, potem za rekreacijo. V jeseni je že nastopil na prvi dirki na Artu in je v malo mešani skupini, kjer so nastopili tekmovalci z licencami, amaterji in celo eno dekle, osvojil sedmo mesto. Leto kasneje se je s kolegi večkrat vozil po progi na Artu, na koncu sezone pa spet nastopil na Mini supercross-u in se v konkurenci precej bolj izkušenih motokrosistov uvrstil na šesto mesto. V letu 2000 se je odločil, da se udeleži vseh dirk amaterjev in sicer v razredu veteranov starih nad 35 let. Odpeljal je vse, tako da je bilo za njim v tem letu kar 25 dirk. V močni konkurenci je bil tako v obeh ligah na Rakeku in na pokalu Bridgestone  celo blizu uvrstitvam pri vrhu, vendar se je potem moral zadovoljiti s petim do sedmim mestom v skupnem seštevku, kar pa je bilo kljub vsemu za prvo leto nastopanja zelo uspešno. Ob koncu sezone  je na domači progi na Artu le dočakal, da je stopil na zmagovalne stopničke z zasluženim pokalom za tretje mesto.
Leto 2001 bi bilo lahko zanj zelo uspešno. Rodil se mu je sin, zelo dobro pa je že nastopal na dirkah, dokler se ni poškodoval. Zaradi tega je osvojil sedmo mesto v pokalu W-est in na poletni ligi na Rakeku, medtem ko je bil na spomladanski četrti. Uspešno se je preizkusil tudi med starodobniki, potem pa se je še bolj uspešno vrnil med motokrosiste, saj je začel osvajati najboljše uvrstitve in pokale.

Želje za leto 2002:
Še naprej se bo udeleževal dirk veteranov, kjer si seveda želi čimveč boljših uvrstitev - tudi pokalov. Ker je konkurenca vse hujša, računa, da bi vsaj ponovil letošnjo uvrstitev - sedmo mesto. Še naprej pa bo dirkal tudi s svojimi old timerji.