Klub: FUN šport - tekmovalno rekreacijski klub Krško
Prva dirka: Mini supercros Arto, 5. oktober 1997
Najljubša proga: Stranska vas, Kundl v Avstriji
Oprema: Ufo (ščitnik, majice, rokavice), Axo (čelada, rokavice, škornji), O'kley, Scott, (očala), Acerbis (oblačila)

Sponzorji:
Nizke gradnje Iztok Bence, Avtooptika, avtopralnica, vulkanizerstvo in servis vozil Drago Dolinšek Sevnica, Fuchs maziva, Avtoshop - odkup in prodaja vozil, Sava avto d.o.o., Avtosalon, avtokleparstvo, avtoodpad, avtovleka, servis in prodaja vozil Daewo Matjaž Prah Orehovo, Nika - šport, igra in prosti čas

Dosedanja motokros kariera:
Prvi motor dobil leta 96 pri sedmih letih, to je bil 50 kubični Tori, z njim vozil doma in na progi na Artu. Leto kasneje dobil Kawasaki KX 60, vozil rekreativo, jeseni pa nastopil na prvi dirki za neuradno Prvenstvo Slovenije v Mini supercrossu. Leta 98 pridobil vozniško licenco, se včlanil v Fun šport in vozil na dirkah za državno prvenstvo podmladka razreda 1, osvojil 42 točk, kar mu je zadoščalo za peto mesto. Nastopil tudi na pozivnih dirkah doma, konec leta z 80 kubičnim motorjem (Honda CR 80). Leto kasneje je je v močnejšem razredu dobro začel, se sredi sezone poškodoval na dirki v Avstriji (Kundl), tako da se je moral na koncu zadovoljiti s slabšimi uvrstitvami, ker ni nastopil na vseh dirkah.Leto kasneje je še imel težave zaradi poškodbe, zato ni odpeljal sezono tako kot bi sicer lahko. Osvojil drugo mesto v pokalu Bridgestone, peto mesto na državnem prvenstvu podmladka, zmagal na jesenski ligi na Rakeku, bil četrti na spomladanskem delu te lige in bil osmi na pokali McDonald's v Avstriji.
V letu 2001 je prestopil v člansko kategorijo. Zelo uspešno je nastopal na dirkah poletne lige na Planini, kjer je celo zmagal in na pokalu W-est. Izkazal se je tudi na dveh dirkah McDonld's pokala v Avstriji, kjer je enkrat zmagal in bil enkrat drugi. Avgusta se je na dirki v Lembergu poškodoval, tako da je nastopil le na Mini supercrossu na Artu, kjer je bil drugi.

Želje za leto 2002:
Ne ve še, ali bo zaradi poškodbe sploh še vozil državno prvenstvo. Vsekakor pa bo motokros vozil vsaj rekreativno, verjetno bo odpeljal tudi kakšno dirko. Zato že razmišlja o nabavi 125 kubičnega motorja.