Najljubša pijača: voda, Schwepes, Coca cola
Najljubši glasbeniki: Abba, Plavi orkestar
Klub: FUN šport - tekmovalno rekreacijski klub Krško
Vzorniki: Stefan Everts
Ambicije: Še naprej voziti motokros motor
Oprema: Sinisalo (škornji, ščitniki, oblačila), Axo (čelada), Scott (očala)

Sponzorji:
Prevozništvo Alojz Pavkovič Arto, Valvoline Hrvatska, TMR Marno, NIKA - šport, igra in prosti čas, SPX tiskarna, Castrol Slovenija, Gostilna Komočar Krško.

Dosedanja motokros kariera:
Sam začel voziti Torija s sedmimi leti. Leta 86 prvič nastopil na dirki za AMD Brežice s 60 kubbičnim Kawasakijem, treniral pa je z Yamaho 80 PW. Vozil dirke podmladka in bil dvakrat drugi. Z desetimi leti dobil 80 kubični Kawasaki, prestopil v višjo kategorijo podmladka, bil spet dvakrat drugi, na koncu leta 89 zasedel četrto mesto med pionirji.
Leta 90 prestopil v člansko kategorijo v razredu do 80 ccm in bil tretji v Dolenjskih Toplicah in Sotini, v Orehovi vasi zmagal,na republiškem prvenstvu pionirjev pa zasedel 2. mesto. Leta 92 osvojil tretje mesto na odprtem prvenstvu Slovenije v Dolenjskih Toplicah.
Leta 93 odpeljal le eno dirko z 80 kubičnim motorjem, potem pa presedlal na 125 ccm Husqvarno in na DP zasedel 6. mesto.Leto kasneje je dobil 125 kubično Yamaho in bil na slovenskem DP tretji v superkrosu in četrti v klasičnem motokrosu, zelo uspešen tretji pa je bil tudi v pokalu Alpe Adria. To leto je imel tudi prvi hujši padec in to na Prilipah, si poškodoval medenico in dobil pretres možganov.
Leta 95 prestopil v brežiški Promotor, kupil dve četrtliterski Hondi, na pokalu Gosser v Oseku zasedel 4. mesto.Leto zatem se je na prvi dirki na Prilpah spet poškodoval, vozil le na eni dirki in osvojil 25. mesto v DP. Na dirki za pokal Alpe Adria v Samoboru je bil tretji v superkrosu.
Leta 97 začel tekmovati za Fun šport na Yamahi, na DP zbral 136 točk in osvojil peto mesto v klasičnem motokrosu, zaradi poškodbe kolena pa ni nastopil na dirkah v stadionskem motokrosu.
Leta 98 je ponovil uspeh iz prejšnjega leta, s Kawasakijem osvojil peto mesto (180 točk), čeprav bi lahko bil med prvo trojico, vendar je premalo treniral, nagajal pa mu je tudi motor.
Po odhodu na služenje vojaškega roka je nastopil še na prvi dirki Odprtega prvenstva Slovenije v stadionskem motokrosu na Prilipah, na treningu pred drugo dirko v Stranski vasi, 24. oktobra 1998 pa se je hudo poškodoval, zlomil štiri rebra, izpahnil ramo in dobil poškodbe glave, ostal v novomeški bolnišnici precej dni v komi. Že pred tem je napovedal, da zaradi finančnih težav ne bo več dirkal.

Želje za leto 1999: Dokončati šolo, se ukvarjati s športom in ga združiti s poslovno kariero. Uživati življenje v športu, ljubezni in zabavi.

Opomba: Damjan ima prikupno in prijazno dekle Brigito, v katero je močno zaljubljen. Zato vse druge pri njem, tako vsaj zatrjuje, nimajo šans.