7.5.2001

DENIS ZMAGAL, NIK IN NIKO DRUGA

Krško, 7.5. - Minuli vikend so se motokrosisti Fun športovega Bence MX teama udeležili dveh tekem, na Planini pri Horjulu in v Avstriji. Na dirki Austrija Junior Challenge je bil v razredu juniorjev do 85 ccm Nik Rovan drugi, Tomaž Salobir je kljub padcu osvojil skupno 7.mesto, Domen Janc pa je osvojil 11.mesto. Na Planini pri Horjulu pa je potekala prva dirka za slovenski pokal W-est, na kateri je v razredu članov do 85 ccm zmagal Funovec Denis Dolinšek, njegov klubski kolega Niko Krstič je osvojil 2.mesto, z nehvaležnim 4.mestom pa se je zaradi padca moral zadovoljiti motokrosist in sponzor kluba Iztok Bence. Med rekreativci se je na novi progi dobro znašel tudi Damjan Češek, ki je osvojil skupno 7.mesto, Branko Povše pa 14.mesto.