MINI
SUPERCROSS ARTO 99
17.10.1999
REZULTATI
50 ccm |
||||||
uv. |
št. |
Priimek in ime |
Klub |
1. vožnja |
2. vožnja |
Skupaj |
1 |
12 |
ŠPINDLER ANJA |
Anž'k racing team |
20 |
20 |
40 |
2 |
5 |
OGULIN MARKO |
Nix Semič |
17 |
17 |
34 |
3 |
3 |
KADUNC KLEMEN |
13 |
15 |
28 |
|
4 |
4 |
REMIH ŽAN |
15 |
13 |
28 |
|
5 |
1 |
IRT PETER |
Sitar Pneumatic |
11 |
11 |
22 |
Podmladek 60 ccm |
||||||
uv. |
št. |
Priimek in ime |
Klub |
1. vožnja |
2. vožnja |
Skupaj |
1 |
1 |
IRT JERNEJ |
Sitar pneumatic |
17 |
20 |
37 |
2 |
6 |
SALOBIR TOMAŽ |
Fun šport |
13 |
17 |
30 |
3 |
2 |
GERČAR KLEMEN |
Sitar pneumatic |
15 |
13 |
28 |
4 |
100 |
PIBER DEJAN |
Anž'k racing team |
11 |
15 |
26 |
5 |
8 |
POLAJŽER LUKA |
MK Notranjska |
9 |
11 |
20 |
6 |
33 |
LEITGEB CHRISTOPH |
McDonald's racing team |
20 |
0 |
20 |
7 |
9 |
FORTUNA JURE |
MK Fortuna |
8 |
10 |
18 |
8 |
34 |
URBAS MIHA |
MK Notranjska |
10 |
8 |
18 |
9 |
12 |
VIDMAR MATJAŽ |
|
7 |
9 |
16 |
10 |
5 |
ERŽEN KLEMEN |
|
6 |
7 |
13 |
11 |
99 |
PETROVČIČ ROK |
|
5 |
6 |
11 |
12 |
3 |
URBAS THEO |
MK Notranjska |
4 |
5 |
9 |
13 |
44 |
RUTTER BENJAMIN |
Taferner motorsport |
0 |
0 |
Podmladek 80 ccm |
||||||
uv. |
št. |
Priimek in ime |
Klub |
1. vožnja |
2. vožnja |
Skupaj |
1 |
59 |
TRŽAN DAMJAN |
Banex Slov. Konjice |
17 |
20 |
37 |
2 |
1 |
IRT MATEVŽ |
Sitar pneumatic |
20 |
15 |
35 |
3 |
66 |
TREFFER MARTIN |
Werner Muller team |
9 |
17 |
26 |
4 |
57 |
DOLINŠEK DENIS |
Fun šport |
11 |
11 |
22 |
5 |
5 |
OGULIN DEJAN |
Nix Semič |
15 |
7 |
22 |
6 |
3 |
ROVAN NIK |
Fun šport |
7 |
13 |
20 |
7 |
12 |
OCVIRK BOŠTJAN |
Fun šport |
10 |
10 |
20 |
8 |
8 |
RETELJ JURE |
|
13 |
6 |
19 |
9 |
0 |
KRISTJAN PATERNU |
MK Fortuna |
8 |
8 |
16 |
10 |
13 |
CAJZEK ROK |
GIC racing team |
5 |
9 |
14 |
11 |
111 |
AVBELJ ROK |
|
6 |
5 |
11 |
80 ccm |
||||||
uv. |
št. |
Priimek in ime |
Klub |
1. vožnja |
2. vožnja |
Skupaj |
1 |
5 |
OPREŠNIK GORAZD |
Fun šport |
20 |
20 |
40 |
2 |
17 |
KORITNIK JARO |
Husky MP Lemberg |
15 |
17 |
32 |
3 |
1 |
IRT MATEVŽ |
Sitar pneumatic |
13 |
15 |
28 |
4 |
22 |
ŽAFRAN ALEKSANDER |
MK Fortuna |
10 |
13 |
23 |
5 |
59 |
TRŽAN DAMJAN |
Banex Slov. Konjice |
11 |
10 |
21 |
6 |
37 |
EDER SEBASTJAN |
MTK Radenci |
17 |
4 |
21 |
7 |
34 |
ŠTUMPF TINE |
MTK Radenci |
9 |
9 |
18 |
8 |
51 |
OPREŠNIK IZTOK |
Fun šport |
8 |
7 |
15 |
9 |
29 |
HRSTIČ NIKO |
Fun šport |
6 |
6 |
12 |
10 |
19 |
ŠPINDLER MIHA |
Anž'k racing team |
7 |
5 |
12 |
12 |
28 |
NASTRAN UROŠ |
Husky MP Lemberg |
0 |
11 |
11 |
13 |
15 |
OGULIN DEJAN |
Nix Semič |
8 |
8 |
Rekreativci |
||||||
uv. |
št. |
Priimek in ime |
Klub |
1. vožnja |
2. vožnja |
Skupaj |
1 |
56 |
VODIŠEK ROBERT |
20 |
17 |
37 |
|
2 |
9 |
GRABEC GORAZD |
15 |
20 |
35 |
|
3 |
H |
KOZINC LUKA |
Fun šport |
8 |
15 |
23 |
4 |
32 |
KOMOČAR EVGEN |
Fun šport |
13 |
10 |
23 |
5 |
24 |
ŽIBERT JANEZ |
Bence team |
9 |
13 |
22 |
6 |
13 |
ČEŠEK DAMJAN |
Bence team |
11 |
11 |
22 |
7 |
8 |
DROBNE STANE |
10 |
9 |
19 |
|
8 |
55 |
SUŠNIK ANDREJ |
17 |
0 |
17 |
Veterani |
||||||
uv. |
št. |
Priimek in ime |
Klub |
1. vožnja |
2. vožnja |
Skupaj |
1 |
111 |
JELOVŠEK ZDRAVKO |
17 |
20 |
37 |
|
2 |
1 |
KERMAVNER BOŠTJAN |
20 |
15 |
35 |
|
3 |
18 |
FORTUNA ALOJZ |
MK Fortuna |
13 |
17 |
30 |
4 |
10 |
ZAJEC ALEŠ |
GIC racing team |
15 |
11 |
26 |
5 |
1 |
TOJNKO MIRAN |
TMR team |
11 |
13 |
24 |
6 |
36 |
BENCE IZTOK |
Bence team |
8 |
10 |
18 |
7 |
16 |
POVŠE BRANKO |
Bence team |
9 |
9 |
18 |
8 |
28 |
NASTRAN VINKO |
|
7 |
8 |
15 |
9 |
49 |
LORENZZETO KLAVDIJ |
|
10 |
10 |
|
10 |
34 |
SKRINJAR ROMAN |
Bence team |
7 |
7 |
Licence |
||||||
uv. |
št. |
Priimek in ime |
Klub |
1. vožnja |
2. vožnja |
Skupaj |
1 |
2 |
ČUDEN ANDREJ |
AMD Brežice |
20 |
20 |
40 |
2 |
2 |
MOŽE JAKA |
MK MEL |
17 |
17 |
34 |
3 |
4 |
JAZBAR PRIMOŽ |
AMD Brežice |
15 |
13 |
28 |
4 |
32 |
VOGRINC ALOJZ |
Nemc team |
11 |
11 |
22 |
5 |
12 |
LESAR PETER |
Sitar pneumatic |
13 |
9 |
22 |
6 |
14 |
PANCAR IGOR |
MK Fortuna |
10 |
10 |
20 |
7 |
10 |
ZAJEC ALEŠ |
GIC racing team |
15 |
15 |
NAGRADE
PRISPEVALI
Reproita d.o.o. Franc
Oprešnik Šentjur, Tiskarna SPX Simon Gomilšek s.p.
Krško, Nika – šport, igra in prosti čas Brežice, Kmečka zadruga Krško,
Vino Brežice, Roiss dva - Red bull, Car računalniška hiša Krško, Fuchs
maziva l.s.l. Slovenska vas, Delta Team - Yamaha Krško, TMR Miran Tojnko s.p.
Marno, Steklarna Rogaška - Estet Kozje, Steklarna Rogaška - Dekor Kozje,
Konfekcija Mont Kozje, Kopitarna Sevnica, Mizarstvo Ivan Čretnik s.p. Slivnica,
GIC gradnje Sveti Florijan, Nuklearna elektrarna Krško, Dassa šport
Ljubljana, Martinjak d.o.o. Kranj.
DIRKO
OMOGOČILI
Nizke gradnje Iztok Bence s.p.
Boštanj, Kovaštvo in varilstvo Alojz Bizjak s.p. Arto, Pekarna
Cveto Uduč Griže, Opel Kruno Brežice, Express foto
BB Krško, Gostilna Komočar Krško, Prevozništvo
Zdravko Jelovšek s.p. Dramlje, Prevozništvo Alojz Pavkovič s.p. Arto, Emona
mesna industrija Zalog - mesnica Brežice.
FOTO ZAPIS